esenyurttan çam sakura hastanesi’ne nasıl gidilir iett ne demek? - Ne Demek Nedir

esenyurttan çam sakura hastanesi’ne nasıl gidilir iett ne demek?

Esenyurt’tan Çam Sakura Hastanesi’ne gitmek için IETT’ye ait otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. İşte IETT otobüs hatları ve bilgileri:

  1. 142E Eyüpsultan – Çam Sakura Hastanesi: Bu otobüs hattını kullanarak Esenyurt’tan başlayıp Çam Sakura Hastanesi’ne gidebilirsiniz. Otobüs hattı Esenyurt, Beylikdüzü, Yakuplu ve Hadımköy güzergahından geçer.

  2. 145M Beylikdüzü Metrobüs – Çam Sakura Hastanesi: Bu otobüs hattı da Esenyurt’tan Çam Sakura Hastanesi’ne ulaşmanızı sağlayan bir diğer seçenektir. Otobüs hattı Esenyurt, Beylikdüzü, Sultançiftliği ve Hadımköy güzergahından geçer.

  3. 78E Esenyurt Metrobüs – Çam Sakura Hastanesi: Bu otobüs hattı da Esenyurt’tan Çam Sakura Hastanesi’ne giden bir hattır. Otobüs hattı Esenyurt, Beylikdüzü, Gürpınar ve Hadımköy güzergahını takip eder.

  4. 146T Büyükçekmece/Tepecik – Çam Sakura Hastanesi: Bu otobüs hattını kullanarak da Esenyurt’tan Çam Sakura Hastanesi’ne gidebilirsiniz. Otobüs hattı Esenyurt, Beylikdüzü, Gürpınar ve Hadımköy üzerinden geçer.

Yukarıda belirtilen otobüs hatlarından herhangi birini tercih ederek, Esenyurt’tan Çam Sakura Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz. Otobüs saatlerini öğrenmek için IETT’nin resmi internet sitesini veya mobil uygulamasını kullanabilir ya da ulaşım bilgi merkezini arayabilirsiniz.

Yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam vermek ister misiniz?